Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Wojnówko - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Pobiedziska

Pobiedziska(Wojnówko + 23 km)

458 600 zł2 866 m² 160,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka O pow. ok. 2870m2 nad stawem szeroki front ok.73m KAMERALNE OSIEDLE TYLKO 20min od STAREGO RYNKU DLA DEWELOPERA LUB KLIENTA INDYWIDUALNEGO Polecam piękną działkę na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Łagiewniki Kościelne

Łagiewniki Kościelne(Wojnówko + 19 km)

199 000 zł2 132 m² 93,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka z bezterminowymi Warunkami Zabudowy pod dwa budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej- 4 lokale mieszkalne. Dla działki wydano również odrębne wz pod budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Bąblin

Bąblin(Wojnówko + 25 km)

357 000 zł4 200 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Piękne działki z bezpośrednim dostępem do rzeki Warty! Przedstawiam ofertę na 4 unikatowo położone, malownicze działki z bezpośrednim dostępem do Warty w Bąblinie gmina Oborniki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Piława

Piława(Wojnówko + 21 km)

900 000 zł6 045 m² 148,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa oferta! 2 działki na sprzedaż nad Jeziorem Pile - Piława, gmina Borne Sulinowo Na sprzedaż prezentujemy dwie niezwykłe działki o łącznej powierzchni 6045 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Przemysłowa

Murowana Goślina(Wojnówko + 9 km)

3 241 680 zł19 279 m² 168,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

0% prowizji oferta dla dewelopera Invest Dom Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży kompleksu 37 działek budowlanych położonych w Murowanej Gośliny woj. wielkopolskie - teren położony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Kołata

Kołata(Wojnówko + 18 km)

150 250 zł3 005 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecam na sprzedaż atrakcyjną działke w pięknym miejscu. Nieruchomośc obejmuje 5 działek rolnych (2 już zostały sprzedane) od 3 do prawie 5 tys. m kw oraz działke drogową. Można kupić.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Roosevelta

Jastrowie(Wojnówko + 22 km)

61 900 zł791 m² 78,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zlokalizowana w miejscowości Jastrowie ul. Roosevelta oznaczona ewidencyjnie nr 2089/5 o pow. 0,0791 ha obręb Jastrowie z udziałem 1/6.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Bugaj

Bugaj(Wojnówko + 20 km)

320 000 zł973 m² 328,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Poszukujesz wymarzonej działki budowlanej? Zależy Ci na bliskości lasu? Ta oferta jest dla Ciebie! Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 973.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Grzybowo

Grzybowo(Wojnówko + 8 km)

250 000 zł3 000 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu super działki położonej w gminie Skoki we wsi Grzybowo. Jest to miejsce położone w otulinie licznych lasów pełnych grzybów i kilkunastu zarybionych jezior.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Gwda Mała

Gwda Mała(Wojnówko + 14 km)

249 000 zł15 194 m² 16,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka z dostępem do rzeki Gwda - Gwda Mała, blisko Szczecinka! Szukasz miejsca, które łączy naturę, przestrzeń i ogromny potencjał inwestycyjny? Ta oferta to prawdziwa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Wojnówko

Wojnówko,wielkopolskie

215 000 zł467 m² 460,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż - wyjątkowa działka nad jeziorem Wojnówko, gm. Murowana Goślina Marzysz o własnym miejscu tuż nad wodą? Ta oferta Cię zachwyci! Działka o powierzchni 467 m2 z linią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie, ul. Wojnowska

Wojnówko,wielkopolskie

95 000 zł400 m² 237,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam serdecznie, przeprowadziliśmy się z okolic Poznania i zmuszeni jesteśmy sprzedać naszą działkę. Pełna własność, księga wieczysta. Metraż : 400 m2. Prąd-licznik, woda ze spółki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Wojnówko

Wojnówko,wielkopolskie

151 000 zł3 782 m² 39,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Polacem działkę rolno - rekreacyjną położoną w bliskiej odległości od Murowanej Gośliny w pobliżu jeziora Wojnowskiego. W sąsiedztwie lasy, jeziora, cisza i spokój. Łatwy.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij